Najspoločenskejšia kamera do auta

Ojedinelá kamera, s pomocou ktorej môžete zdieľať nahrané videá, fotky alebo cesty autom na sociálnych sieťach, kde to aktuálne žije.

Pozrite sa ako používať aplikáciu

Zachyťte momenty z vašej cesty

Otvorte aplikáciu DDPai vo svojom smartfóne a pozrite sa na záber kamery v reálnom čase bez sťahovania záznamov. Okrem záberu kamery sú zobrazené aj informácie o cestovnej rýchlosti, čase, mapy apod. Oneskorenie videa je 300ms.

Ak chcete dokázať svoju nevinu, stačí otvoriť aplikáciu a prehrať záznam výberom v náhľade a časovej osi. Systém kamier je vybavený streamovacím modulom, takže nie je nutné video kvôli prehraniu predtým najskôr stiahnuť do smartfónu.

Pre stiahnutie videa do smartfónu stačí v aplikácii vybrať 5 sekundové video v náhľade a na časovej osi, a stlačiť tlačidlo na stiahnutie vybraného záznamu. Nie je potreba vykonávať žiadne ďalšie úkony alebo pripájať kameru k počítaču.

Sociálna sieť "On the Road"

Aplikácia DDPai verzia 5 odštartovala s novinkou v podobe sociálnej platformy "On the Road", kde sa s ostatnými používateľmi autokamery DDPai môžete podeliť s nahranými videami alebo fotografiami krásnych scenérií, najlepšej jazdy na okruhu alebo so zábermi toho, čo ich môže stretnúť na ceste.

Vylepšite svoje fotky

Použite filtre alebo editor titulkov, aby ste svoje momentky náležite vyšperkovali, než ich ukážete svetu. Čím viac zábavy do nich vložíte, tým viac ľuďom sa to bude páčiť.

Povedzte to videom

Vzrušujúci úsek, nehoda na ceste, nádherná scenéria alebo vtipný moment? Vytvorte si svoje 5-30 sekundové video a zdieľajte ho na YouTube, Twitteri, Facebooku a všade tam, kde sa niečo deje.

Jednoduché ovládanie a aktualizácia

Celú obsluhu a nastavenie kamery možno vykonať v DDPai aplikácii. Len čo vyjde nová aktualizácia, stačí kliknúť na "Update" pre aktualizáciu firmvéru kamery.